Upravit stránku

Aktuality

IBM chystá Domino/Notes 10 a má velké plány

IBM na konci roku 2017 představila velké plány pro rok 2018 a roky následující s produkty IBM Domino/Notes, Verse a Sametime.

9. ročník SUTOL konference v listopadu

Na konci listopadu se uskuteční další ročník SUTOL Technické konference, která se tradičně zaměřuje na technologie IBM Collaboration Solutions - IBM Notes/Domino a IBM Connections, ale i novinky jako IBM Verse on Premises, IBM Watson Workspace a další.

Stejně jako v předchozích ročnících vystoupíme s přednáškou. Tentokrát to bude ApplicationInsigts pro IBM Domino - monitoring a analýza vašeho prostředí Domino serverů.

Vyšel IBM Domino/Notes Feature Pack 9

V pátek 18.8. 2017 vyšel další avizovaný Feature Pack 9 pro IBM Domino servery a Notes klienty. Kromě oprav chyb přidala IBM i nové funkce.  Připomínáme, že šablony aplikací je nutné stahovat zvlášť. Pro nový Feature Pack si stáhněte šablonu pošty, osobní adresní knihy a Domino directory.

Prezentovali jsme na SUTOL Symposiu 2017

Tradičnímu jarnímu symposiu o produktech IBM jako je Lotus Domino/Notes, Connections, Verse atp., jsme opět přispěli přednáškou.

SUTOL Symposium 2017

16.5.2017 se uskuteční každoroční SUTOL Symposium, přijďte se podívat na naši přednášku o implementaci IBM Verse on Premises.

Recertifikovali jsme opět firemní systém kvality dle ISO 9001:2008

Dne 4.4.2017 společnost KAISER DATA s.r.o. finálním recertifikačním auditem, provedeným akreditovanou společností LL-C Certification, znovu úspěšně prodloužila svou certifikaci kvality dle mezinárodních standardů ISO 9001:2008.

IBM Notes/Domino 9.0.1 Feature Pack 8 je k dispozici

Společnost IBM změnila způsob vydávání nových verzí a FixPacků Domino/Notes. Termín vydání FP8 byl plánován na březen a kdo má platnou podporu, může začít stahovat a instalovat. 

IBM Verse On-Premises - nové rozhraní pro vaší poštu

IBM na konci roku 2016 vydala slibovanou IBM Verse On-Premises - nové webové rozhraní pro vaši IBM Domino/Notes poštu. Kdo si platí podporu IBM, může (bez dalších poplatků) tuto novinku začít používat.

Prezentovali jsme na technické konferenci SUTOL 2016

Prezentovali jsme o zabezpečení IBM Traveler.

8. ročník SUTOL konference se blíží

Již za necelý měsíc se koná 8. ročník SUTOL konference, která se oproti tradiční jarní zaměřuje na technickou část IBM Collaboration Solutions portfolia - IBM Notes / Domino, IBM Connections IBM Sametime, IBM Connections Cloud, IBM Verse apod.

IBM Mail Support for Microsoft Outlook pro Domino

IBM Mail Support for Microsoft Outlook  - chcete používat MS Outlook s vaším firemním IBM Domino serverem?

Dokončení implementace informačního systému QI ve společnosti Family Market

V červenci letošního roku jsme úspěšně dokončili implementaci informačního systému QI ve společnosti Family Market s.r.o.

Náš nový web si už můžete snadno prohlížet i z tabletu či mobilního telefonu.

Dne 7.6.2016 jsme zahájili provoz naší nové firemní www prezentace.

Vytvořili jsme pro vás nové www stránky

Ve spolupráci s internetovými profesionály ze společnosti eBRÁNA  jsme pro vás vytvořili nové úspěšné webové stránky.

Nová verze informačního systému Microsoft Dynamics NAV 2016

Shrnuli jsem do krátkého článku přehled vybraných novinek v oblíbeném ERP systému Microsoft Dynamics NAV 2016.

Instalace IBM Notes Traveler na OS Android

Přečtěte si článek o snadné instalaci IBM Notes Traveler na vašem mobilním zařízení s operačním systémem Android. Můžete ho použít jako stručný návod na základní instalaci a konfiguraci.

Jak KAISER DATA do ČR WIFI přinesly.....

Víte, že jsme byli první, kdo přinesl do ČR WiFi? Pro ty, co to nevědí, ale i pro ty, kteří u toho byli s námi, jsme připravili článek, jak to všechno začalo....

Prezentovali jsme na SUTOL Symposiu 2016

V dubnu se uskutečnila každoroční konference, zaměřená na produkty IBM (Lotus). Stejně jako v předchozícíh ročnících jsme se představili přednáškou.