Upravit stránku

Volná pracovní místa

KAISER DATA s.r.o. je ryze českou soukromou společností, která se od svého založení v roce 1992, tedy již více než 24 roků, zabývá poskytováním širokého spektra zboží a služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií. Zakázky realizujeme po celém území ČR a to zejména pro podniky a organizace nejrůznějších odvětví i velikostí, především pak pro podniky se strojírenskou výrobou.
Ve společnosti pracuje v současné době 15 vesměs velice zkušených a stabilních odborníků, od roku 2004 je ve společnosti zaveden certifikovaný systém kvality poskytovaných služeb dle normy ISO 9001.
Před několika roky jsme přestěhovali sídlo společnosti z Chrudimi do nového vlastního areálu v klidné části obce Kočí, která leží v těsné blízkosti Chrudimi. Nové sídlo nám přineslo výbornou dopravní obslužnost (napojení na nový obchvat Chrudimi) i zlepšené možnosti parkování a skladování zboží.

Momentálně obsazovaná Pracovní místa:

  • Servisní technik bezdrátových komunikací

    SERVISNÍ TECHNIK BEZDRÁTOVÝCH KOMUNIKACÍ (místo již bylo obsazeno)

    Náplň práce:
    • Montážní práce - instalace a oživení mikrovlnných pojítek u zákazníků.
    • Servisní práce - údržba a opravy instalovaných mikrovlnných pojítek u zákazníků.
    Požadujeme:
    • Minimálně SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření s maturitou,
    • výhodou je dobrá orientace v IT a v technologiích a protokolech počítačových sítí,
    • požadujeme dobrou tělesnou zdatnost a zdravotní stav - částečně práce ve venku, práce ve výškách, manipulace s břemeny atd.
    • preferujeme samostatnost, pečlivost a spolehlivost, časovou flexibilitu, schopnost improvizace,
    • ŘP B (aktivní řidič), alespoň pasivní znalost AJ,
    • loajalita zaměstnavateli, ochota k průběžnému sebevzdělávání,
    • bydliště nejraději do cca 20 km od Chrudimi.
    Nabízíme:
    • Zajímavou práci se špičkovou technologií a zákazníky různých odvětví,
    • zázemí zkušeného pracovního týmu a stabilního českého zaměstnavatele,
    • flexibilní odměňování dle znalostí a výkonů (podíl na realizovaných obchodech),
    • pružná pracovní doba,
    • možnost osobního rozvoje, sebevzdělávání a kariérního růstu,
    • 1 týden dovolené navíc,
    • příspěvek na stravování, firemní mobil a NTB,
    • flexibilní a individuální přístup.

    Termín nástupu: možno ihned nebo dle dohody
    Pracovní vztah: pracovní poměr na plný úvazek
    Mzda: základ + firemní prémie + prémie střediska (dle výkonů) + mimořádné odměny
    Místo práce: Kočí u Chrudimi + výjezdy k zákazníkům

    Tato pracovní pozice je případně vhodná i pro absolventy.

Ozvěte se nám

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce společně s Vaší fotografií na adresu: m.chvojka@kaiser.cz.
K osobnímu pohovoru budou pozváni uchazeči, kteří dle údajů ze zaslaných životopisů postoupí do druhého kola výběru.
Společnost KAISER DATA s.r.o. si vyhrazuje právo výběrová řízení ukončit bez výběru uchazeče.